Alexander Hallberg

Praktikant

Alexander Hallberg


Praktikant
08-508 818 86
alexander.hallberg@bau.se


Rebecca Wahlström

Praktikant

Rebecca Wahlström


Praktikant
08-508 818 84
rebecca.wahlstrom@bau.se


Craig Herries

3D Visualiserare

Craig Herries


3D Visualiserare
08-508 818 43
craig.herries@bau.se


Eoghan McCarthy

Arkitekt

Eoghan McCarthy


Arkitekt
0736-55 78 43
eoghann.mccarthy@bau.se


Piotr Pietras

Arkitekt MSA, Dipl.-Ing.

Piotr Pietras


Arkitekt MSA, Dipl.-Ing.
08-508 818 92
piotr.pietras@bau.se


Mathias Eliasson

Arkitekt, Byggnadsingenjör

Mathias Eliasson


Arkitekt, Byggnadsingenjör
08-508 818 79
mathias.eliasson@bau.se


Angel Perez Morata

Miljöingenjör

Angel Perez Morata


Miljöingenjör
08-508 818 72
angel.perez-morata@bau.se


Thiago Ferreira

Arkitekt, Miljöingenjör

Thiago Ferreira


Arkitekt, Miljöingenjör
08-508 818 90
thiago.ferreira@bau.se


Marie Granberg

Redovisningsekonom

Marie Granberg


Redovisningsekonom
08-508 818 74
marie.granberg@bau.se


Sofie Elmesiöö

Byggnadsingenjör

Sofie Elmesiöö


Byggnadsingenjör
08-508 818 39
sofie.elmesioo@bau.se


David Planhem

Byggnadsingenjör

David Planhem


Byggnadsingenjör
070-4029371
david.planhem@bau.se


Underkonsult

Per-Eric Sundby

Arkitekt SAR/MSA, Grundare

Per-Eric Sundby


Arkitekt SAR/MSA, Grundare
08-508 818 30
per-eric.sundby@bau.se


János Varga

Arkitekt

János Varga


Arkitekt
08-508 818 47
janos.varga@bau.se


Nadja Burman

Byggnadsingenjör

Nadja Burman


Byggnadsingenjör
08-508 818 46
nadja.burman@bau.se


Peter Bäckström

Arkitekt SAR/MSA, Partner, Vice VD

Peter Bäckström


Arkitekt SAR/MSA, Partner, Vice VD
08-508 818 68
peter.backstrom@bau.se


Dacil Lorente Snowdon

Arkitekt MSA

Dacil Lorente Snowdon


Arkitekt MSA
08-508 818 34
dacil.lorente-snowdon@bau.se


Leonie Greiner

Arkitekt

Leonie Greiner


Arkitekt
08-508 818 15
leonie.greiner@bau.se


Cecilia Ekeroth

Arkitekt SAR/MSA

Cecilia Ekeroth


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 16
cecilia.ekeroth@bau.se


Martina Engblom

Arkitekt MSA

Martina Engblom


Arkitekt MSA
08-508 818 24
martina.engblom@bau.se


Föräldraledig

Stina F McKay

Arkitekt SAR/MSA, Partner

Stina F McKay


Arkitekt SAR/MSA, Partner
08-508 818 95
stina.mckay@bau.se


Kristin Gausdal

Arkitekt SAR/MSA, Partner

Kristin Gausdal


Arkitekt SAR/MSA, Partner
08-508 818 38
kristin.gausdal@bau.se


Mats Hägglund

Byggnadsingenjör

Mats Hägglund


Byggnadsingenjör
08-508 818 60
mats.hagglund@bau.se


Torbjörn Jansson

Byggnadsingenjör

Torbjörn Jansson


Byggnadsingenjör
08-508 818 70
torbjorn.jansson@bau.se


Hjalmar Stenlund

Arkitekt MSA

Hjalmar Stenlund


Arkitekt MSA
08-508 818 51
hjalmar.stenlund@bau.se


Sofia Breedh

Praktikant

Sofia Breedh


Praktikant
08-508 818 26
sofia.breedh@bau.se


Anton Johansson

Arkitekt SAR/MSA, Partner, Cert. BREEAM SE AP, Cert. i Miljöbyggnad

Anton Johansson


Arkitekt SAR/MSA, Partner, Cert. BREEAM SE AP, Cert. i Miljöbyggnad
08-508 818 55
anton.johansson@bau.se


 

 

Urban Johansson

Arkitekt

Urban Johansson


Arkitekt
08-508 818 08
urban.johansson@bau.se


Scott Raper

Arkitekt SAR/MSA

Scott Raper


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 61
scott.raper@bau.se


Arvid Nystedt

Byggnadsingenjör

Arvid Nystedt


Byggnadsingenjör
076-526 86 51
arvid.nystedt@bau.se


Underkonsult

Cecilia Skog

Kommunikationsansvarig

Cecilia Skog


Kommunikationsansvarig
08-50881893
cecilia.skog@bau.se


Gabriele Kallmén

Arkitekt SAR/MSA Dipl.Ing, certifierad sakkunnig av tillgänglighet

Gabriele Kallmén


Arkitekt SAR/MSA Dipl.Ing, certifierad sakkunnig av tillgänglighet
08-508 818 12
gabriele.kallmen@bau.se


Pierre Emmanuel Vial

Arkitekt

Pierre Emmanuel Vial


Arkitekt
073-7386704
pierre.vial@bau.se


Underkonsult

Jorge Cobacho

Visualiserare, Arkitekt

Jorge Cobacho


Visualiserare, Arkitekt
08-508 818 91
jorge.cobacho@bau.se


Melker Svensson

Praktikant

Melker Svensson


Praktikant
08-508 818 97
melker.svensson@bau.se


Waldemar Hessel

Praktikant

Waldemar Hessel


Praktikant
08-508 818 64
waldemar.hessel@bau.se


Yara Lucas

Arkitekt MSA/CREA

Yara Lucas


Arkitekt MSA/CREA
08-508 818 75
yara.lucas@bau.se


Mihail Todorov

Miljöspecialist. Msc in Energy-Efficient and Environmental Building Design

Mihail Todorov


Miljöspecialist. Msc in Energy-Efficient and Environmental Building Design
08-508 818 69
mihail.todorov@bau.se


Hans Birkholz

Arkitekt SAR/MSA, Grundare

Hans Birkholz


Arkitekt SAR/MSA, Grundare
08-508 818 20
hans.birkholz@bau.se


Eskil Olsson

Arkitekt SAR/MSA, Partner

Eskil Olsson


Arkitekt SAR/MSA, Partner
08-508 818 57
eskil.olsson@bau.se


Anna Ring

Byggnadsingenjör

Anna Ring


Byggnadsingenjör
08-508 818 21
anna.ring@bau.se


Elvira Anshelm

Praktikant

Elvira Anshelm


Praktikant
08-508 818 58
elvira.anshelm@bau.se


Paul Rogers

Arkitekt M.Arch., Certifierad BREEAM Assessor, Miljösamordnare

Paul Rogers


Arkitekt M.Arch., Certifierad BREEAM Assessor, Miljösamordnare
08-508 818 13
paul.rogers@bau.se


Mårten Sjöström

Byggnadsingenjör

Mårten Sjöström


Byggnadsingenjör
08-508 818 03
marten.sjostrom@bau.se


Peter Walker

Arkitekt SAR/MSA, Partner, VD

Peter Walker


Arkitekt SAR/MSA, Partner, VD
08-508 818 40
peter.walker@bau.se


Emma Levin

Arkitekt SAR/MSA

Emma Levin


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 14
emma.levin@bau.se


Ciro Fontenelle

Arkitekt MSA, Byggnadsingenjör, Ljusdesigner KTH

Ciro Fontenelle


Arkitekt MSA, Byggnadsingenjör, Ljusdesigner KTH
08-508 818 06
ciro.fontenelle@bau.se


Fanny Wetterrot

Arkitekt MSA

Fanny Wetterrot


Arkitekt MSA
08-508 818 04
fanny.wetterrot@bau.se


Dan Weidersjö

Byggnadsingenjör

Dan Weidersjö


Byggnadsingenjör
08-508 818 96
dan.weidersjo@bau.se


Gergely L’Auné

Arkitekt

Gergely L’Auné


Arkitekt
08-508 818 18
gergely.laune@bau.se


Farnaz Mir

Arkitekt

Farnaz Mir


Arkitekt
08-508 818 42
farnaz.mir@bau.se


Karin Pansell

Arkitekt SAR/MSA

Karin Pansell


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 45
karin.pansell@bau.se


Sara Silén

Arkitekt SAR/MSA

Sara Silén


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 27
sara.silen@bau.se


Zacharias Toivio

Arkitekt SAR/MSA

Zacharias Toivio


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 11
zacharias.toivio@bau.se


Katarina Tobé

Arkitekt MSA

Katarina Tobé


Arkitekt MSA
08-508 818 36
katarina.tobe@bau.se


Frida Persson

Byggnadsingenjör

Frida Persson


Byggnadsingenjör
08-508 818 33
frida.persson@bau.se


Emma Johnsson

Byggnadsingenjör

Emma Johnsson


Byggnadsingenjör
08-508 818 49
emma.johnsson@bau.se


Ane Lohse Kristiansen

Arkitekt

Ane Lohse Kristiansen


Arkitekt
08-508 818 52
ane.lohse-kristiansen@bau.se


Carina Rahm

Arkitekt SAR/MSA

Carina Rahm


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 09
carina.rahm@bau.se


Evvela Zeco

Arkitekt SAR/MSA, Dipl. Ing. arh

Evvela Zeco


Arkitekt SAR/MSA, Dipl. Ing. arh
08-508 818 31
evvela.zeco@bau.se


Joakim Östberg

Byggnadsingenjör

Joakim Östberg


Byggnadsingenjör
08-508 818 05
joakim.ostberg@bau.se


Anton Rathsman

Byggnadsingenjör

Anton Rathsman


Byggnadsingenjör
08-508 818 54
anton.rathsman@bau.se


Marie Breysse

Arkitekt

Marie Breysse


Arkitekt
08-508 818 878
marie.breysse@bau.se


Anna Axberg Olsson

Arkitekt SAR/MSA, Partner

Anna Axberg Olsson


Arkitekt SAR/MSA, Partner
08-508 818 19
anna.axberg@bau.se


Catharina Runarsson

Byggnadsingenjör, certifierad sakkunnig av tillgänglighet

Catharina Runarsson


Byggnadsingenjör, certifierad sakkunnig av tillgänglighet
08-508 818 28
catharina.runarsson@bau.se


Ilbra Sargezi

Byggnadsingenjör

Ilbra Sargezi


Byggnadsingenjör
08-508 818 32
ilbra.sargezi@bau.se


Johanna Bengtsson

Arkitekt

Johanna Bengtsson


Arkitekt
08-508 818 98
johanna.bengtsson@bau.se


Stig Bengtsson

Arkitekt SAR/MSA, AIA, RIBA, LEED AP

Stig Bengtsson


Arkitekt SAR/MSA, AIA, RIBA, LEED AP
08-508 818 99
stig.bengtsson@bau.se


Ewa Bialecka-Colin

Arkitekt SAR/MSA, Dipl.Ing. Cert. BREEAM SE AP, Cert. i Miljöbyggnad

Ewa Bialecka-Colin


Arkitekt SAR/MSA, Dipl.Ing. Cert. BREEAM SE AP, Cert. i Miljöbyggnad
08-508 818 48
ewa.bialecka-colin@bau.se


Elisabeth Bjurling

Ekonomiansvarig

Elisabeth Bjurling


Ekonomiansvarig
08-508 818 44
elisabeth.bjurling@bau.se


Gerhard Herkommer

Dipl. Ing. Arkitekt

Gerhard Herkommer


Dipl. Ing. Arkitekt
0708-60 20 79
gerhard.herkommer@bau.se


Isabelle Lundin

Redovisningsekonom

Isabelle Lundin


Redovisningsekonom
08-508 818 10
isabelle.lundin@bau.se


Föräldraledig

Henrik Brodén

Arkitekt MSA

Henrik Brodén


Arkitekt MSA
08-50881825
henrik.broden@bau.se


Daniel Albrecht

Arkitekt MSA

Daniel Albrecht


Arkitekt MSA
08-508 818 29
daniel.albrecht@bau.se


Göran Marklund

Arkitekt SAR/MSA

Göran Marklund


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 53
goran.marklund@bau.se


Karin Fröjd

Arkitekt SAR/MSA

Karin Fröjd


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 17
karin.fröjd@bau.se


Rasmus Sjöström

Byggnadsingenjör

Rasmus Sjöström


Byggnadsingenjör
08-508 818 66
rasmus.sjostrom@bau.se


Aida Dzafic

Byggnadsingenjör

Aida Dzafic


Byggnadsingenjör
08-508 818 41
aida.dzafic@bau.se


Viktor Petersson

Byggnadsingenjör

Viktor Petersson


Byggnadsingenjör
08-508 818 67
viktor.petersson@bau.se


Mårten Wessel

Arkitekt SAR/MSA, Partner

Mårten Wessel


Arkitekt SAR/MSA, Partner
08-508 818 02
marten.wessel@bau.se


Lina Holmström

Byggnadsingenjör

Lina Holmström


Byggnadsingenjör
08-508 818 59
lina.holmstrom@bau.se


Grace Jansson

Kontorsassistent

Grace Jansson


Kontorsassistent
08-508 818 23
grace.jansson@bau.se


Jonas Claeson

Arkitekt SAR/MSA

Jonas Claeson


Arkitekt SAR/MSA
08-508 818 71
jonas.claeson@bau.se


Anton Hendrix

Miljöingenjör

Anton Hendrix


Miljöingenjör
08-508 818 37
anton.hendrix@bau.se


Karen Fedoruk

Arkitekt MSA/AIBC (CAN), LEED AP

Karen Fedoruk


Arkitekt MSA/AIBC (CAN), LEED AP
08-508 818 62
karen.fedoruk@bau.se


Föräldraledig

 

Peter Olsson

Specialist BIM och uppmätning

Peter Olsson


Specialist BIM och uppmätning
0700-163322
peter.olsson@bau.se


Alexander Blomqvist Ullvahn

IT-support

Alexander Blomqvist Ullvahn


IT-support
08-508 818 73
alexander.blomqvist@bau.se


Ann-Christine Bergkvist

Ledningsstöd

Ann-Christine Bergkvist


Ledningsstöd
08-508 818 22
ann-christine.bergkvist@bau.se


Ewelina Pajak

Arkitekt MSA, Dipl. Ing.

Ewelina Pajak


Arkitekt MSA, Dipl. Ing.
08-508 818 56
ewelina.pajak@bau.se


Gabriella Horváth

Arkitekt

Gabriella Horváth


Arkitekt
08-508 818 63
gabriella.horvath@bau.se


Petra Adamsson

Arkitekt SAR/MSA, Dipl.-Ing.

Petra Adamsson


Arkitekt SAR/MSA, Dipl.-Ing.
08-508 818 07
petra.adamsson@bau.se


Erik Bacho

Arkitekt R.A.I.A

Erik Bacho


Arkitekt R.A.I.A
08-508 818 94
erik.bacho@bau.se


Germán Gonzalez Damonte

Arkitekt SAR/MSA

Germán Gonzalez Damonte


Arkitekt SAR/MSA
08-808 818 01
german.gonzalez@bau.se